Zapraszamy do sklepu internetowego ZiMAD
Szybkie, pewne i wygodne zakupy!
Niskie ceny!
Wiele atrakcyjnych promocji!

www.sklep.zimad.pl

noże

napy

Nóż jest podstawowym narzędziem w każdej kuchni. Powinien być ostry i wygodny w użyciu! Nie tępić się zbyt szybko i nie zmieniać smaku krojonych potraw! Wszystkie te warunki spełniają nowoczesne noże, które Państwu oferujemy! Serdecznie zapraszamy do zakupu rewelacyjnych, superostrych noży które powinny się znaleźć w każdej nowoczesnej kuchni.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno noże ceramiczne jak i stalowe z powłoką ceramiczną oraz tytanową. Pojedyncze i w kompletach. Wszystkie elegancko zapakowane w blistery lub eleganckie pudełka. Każdy z nich jest doskonałym prezentem dla nowoczesnej Pani domu!

Zapraszamy do sklepu lub na nasze aukcje na Allegro.

 

noże ceramiczne

Wykonany z ultramocnego materiału ceramicznego z dodatkiem cyrkonu. Bardzo ostry, lekki i łatwy do czyszczenia, idealny do krojenia warzyw, owoców, wędlin i bezkostnych części mięsa i ryb.

Noże ceramiczne ze względu na użyty materiał nie mogą być wyginane oraz są podatne na stłuczenia i ukruszenia. Nóż ceramiczny może być używany tylko na plastikowej lub drewnianej desce do krojenia, (nie kroić na powierzchniach marmurowych, szklanych, lub porcelanowych). Należy obchodzić sięz nimi ostrożnie!

akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe

 

noże z powłoką ceramiczną

Wykonane ze stali i pokryte warstwą materiału ceramicznego z dodatkiem cyrkonu. Bardzo ostre i łatwe do czyszczenia, idealne do krojenia warzyw, owoców, wędlin, mięsa i ryb.

W naszej ofercie noże w różnych kompletach i w różnych zestawach kolorystycznych

W skład kompletu wchodzi przede wszystkim nóż szefa kuchni, nóż uniwersalny i nóż do obierania oraz opcjonalnie noże uniwersalne. Komplet, który powinien znaleźć się w każdej nowoczesnej kuchni.

Noże zapakowane są w elegancke pudełko. Sprawia to, że są doskonałym pomysłem na prezent!

akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe

 

noże z powłoką tytanową

Wykonany ze stali i pokryty warstwą tytanu. Bardzo ostry i łatwy do czyszczenia, idealny do krojenia warzyw, owoców, wędlin, mięsa i ryb. Ergonomicza, elegancka rączka pozwala na wygodne i precycjne operowanie nożem.

Bardzo wytrzymału nóż, który powinien znaleźć się w każdej nowoczesnej kuchni! Dostępne pojedynczo i w kompletach!

Nóż zapakowany jest w elegancki blister. Sprawia to, że nóż może być doskonałym pomysłem na prezent!

akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe

 

Zapraszamy do sklepu i na aukcje na Allegro!