Zapraszamy do sklepu internetowego ZiMAD
Szybkie, pewne i wygodne zakupy!
Niskie ceny!
Wiele atrakcyjnych promocji!

www.sklep.zimad.pl

promocje

Nasz firma postanowiła stosować okresowe promocje na konkretny produkt. Aktualnie, możecie Państwo kupić poniższy zestaw w bardzo promocyjnej cenie!!!

silikonowy zestaw do ciasta: stolnica, wałek nóż i pędzelek

akcesoria silikonowe

Wałek wykonany z białego tworzywa i pokryty warstwą silikonu. Lekki i twardy a dzięki właściwościom silikonu nie przywierają do niego wałkowane wyroby! Rączki nie są zblokowane z wałkiem przez co praca jest mniej męcząca!

Stolnica może także służyć jako "papier" do pieczenia. Łatwa w przechowywaniu, daje się zwijać i rolować i nawet po częstym stosowaniu zachowuje elastyczność. Dzięki właściwościom silikonu może służyć również jako podstawka pod gorące naczynia lub po prostu podstawka zapobiegająca poślizgowi naczyń na blacie kuchennym. W przygotowywniu ciast pomocne są podziałki (w centymetrach i calach) wytłoczone na brzegach stolnicy oraz podziałki okrągłe na środku stolnicy przydatne przy przygotowywaniu np. pizzy. Można przygotwać potrawy w ściśle zaplanowanych rozmiarach!.

Silikonowym pędzelkiem naniesiemy na ciasto glazurę lub jajko, nawet podczas pieczenia!

Dzięki silikonowemu nożowi wszystko to co przygotujemy na stolnicy możemy na niej pociąć bez jej zniszczenia ani porysowania!

Przed pierwszym użyciem umyj w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń, opłucz i dokładnie osusz. Zarówno stolnicę, wałek, pędzelek jak i nóż możesz myć w zmywarce – absolutnie im to nie szkodzi. Nie używaj natomiast narzędzi posiadających ostre krawędzie.

Życzymy udanych wypieków!

Prosimy dzwonić!

akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe akcesoria silikonowe